LIDERIN - 6 tabletek

Producent:WALMARK SP. Z O.O.
Kod towaru:9405
Kolor:
Rozmiar:
Termin wysyłki: 
Ilość: Cena: 30.16 zł
kup teraz
Średnia ocen: 0.00
Dodaj opinię
tags_cloud:
Opis
Opakowanie:
6 tabletek.

Skład:
Pycnogenol (Pinus Pinaster, Wyciąg z kory sosny nadmorskiej) - 80,0 mg,
Chlorowodorek L-argininy - 1814,0 mg.

Wskaznia/ Działanie:
Tabletki LIDERIN zawierają L-argininę i Pycnogenol (Pinus pinaster).
L-arginina przyczynia się do wywołania i poprawy erekcji. Jest prekursorem tlenku azotu – cząsteczki, która odgrywa kluczową rolę w regulacji krążenia krwi, wpływając na naczynia krwionośne.
Pycnogenol ma wpływ na poprawę mikrokrążenia poprzez zwiększenie przepuszczalności naczyń włosowatych.

LIDERIN przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy prowadzą intensywny tryb życia, są przepracowani, żyją pod presją czasu, co uniemożliwia im odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego – potrzebujących szybkiego wsparcia.

Suplement diety LIDERIN jest dobrym rozwiązaniem wtedy, gdy pojawiają się pierwsze problemy z erekcją. Na tym pierwszym etapie duże znaczenie ma właściwe podejście. Każdy mężczyzna powinien bardziej zatroszczyć się o odpowiednio zbilansowaną dietę, znacznie aktywniejszy sposób spędzania wolnego czasu oraz zmianę myślenia o zaistniałej sytuacji. Warto wówczas sięgnąć równolegle po bezpieczne suplementy diety, a także zadbać o higienę życia seksualnego.

Naturalne składniki preparatu LIDERIN mogą wpłynąć na poprawę jakości życia seksualnego, wydłużenie czasu trwania stosunku oraz zwiększenie siły erekcji. To szybkie wsparcie, które działa na rzecz tego, aby seks był udany. Pozytywne efekty w trakcie stosunku seksualnego mogą być odczuwalne już po pierwszym użyciu.

Tabletki LIDERIN zawierają unikatową kompozycję L-argininy i Pycnogenolu, która wpływa na zwiększoną produkcję tlenku azotu w organizmie oraz odgrywa kluczową rolę w regulacji krążenia krwi poprzez wpływ na naczynia krwionośne. Składniki aktywne preparatu pomagają usprawnić przepływ krwi w naczyniach, co przyczynia się do osiągnięcia i utrzymania erekcji.

Kłopoty z potencją dotykają mężczyzn w każdym wieku. Wszechobecny stereotyp partnera, który zawsze powinien stanąć na wysokości zadania, wcale nie wpływa pozytywnie na stan zdrowia seksualnego. Trzeba pamiętać, że wymaga ono szczególnej delikatności i odpowiedniej pielęgnacji, którą ułatwić może LIDERIN.

Stosowanie/ Dawkowanie:
Tabletki LIDERIN® przeznaczone są do doraźnego stosowania (3 tabletki przynajmniej na 1 godzinę przed stosunkiem płciowym) w celu poprawy komfortu życia seksualnego w szybki sposób.


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z nami poprzez www.strywald.pl lub pod adresem biuro@strywald.pl .
Producenci
Słownik