DOPPEL HERZ AKTIV NA WĄTROBĘ KARCZOCH 30 kapsułek

Producent:QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
Kod towaru:998
Kolor:
Rozmiar:
Termin wysyłki: 
Ilość: Cena: 8.68 zł
kup teraz
Średnia ocen: 0.00
Dodaj opinię
tags_cloud:
Opis
Opakowanie:
30 kapsułek.

Skład:
Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera:
- wyciąg z karczocha (Cynnara scolymus) 256 mg,
- olej z łososia (w tym 30% omega-3) 1000 mg,
- witamina E 11,8 mg (118%*),
- kwas pantotenowy (wit. B5) 3 mg (50%),
- witamina B6 2 mg (100%).

* procent realizacji zalecanego dziennego spożycia (ZDS).

Wskazania:
Wyciąg z karczochów wspomaga i reguluje pracę wątroby oraz przyspiesza odnowę komórek wątroby. Zalecany m.in. po spożyciu ciężkostrawnych potraw.

Działanie:
Doppelherz aktiv Na Wątrobę zawiera wyciąg z karczochów, ktory działa regulująco i wspomagająco na pracę wątroby. Cynaryna zawarta w wyciągu z karczochów przyspiesza odnowę komórek wątroby. Wykazano w wielu badaniach, że wyciąg z karczochów pobudza wydzielanie żółci przez wątrobę, co ułatwia usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Karczochy zmniejszają również szybkość trawienia pokarmów (w tym tłuszczu), regulują procesy trawienne, a jednocześnie przyspieszają wydalanie cholesterolu z organizmu. Dzięki temu wyciąg z karczochów wpływa pozytywnie na funkcjonowanie wątroby i układu krążenia. Jest to szczególnie istotne w przypadku ciężkostrawnej diety - dla uregulowania gospodarki tłuszczowej organizmu. Kwasy tłuszczowe omega-3, pochodzące z ryb arktycznych (np. z łososia norweskiego) wzmacniają działanie wyciągu z karczochów w regulowaniu gospodarki tłuszczowej. Działają korzystnie na stan naczyń krwionośnych serca i mózgu. Wpływają obniżająco na poziom trójglicerydów i regulująco na proporcje "dobrego" i "złego" cholesterolu we krwi. Witaminy B5 (kwas pantotenowy) i B6 wspomagają metabolizm wątrobowy. Witamina E jest przeciwutleniaczem, który chroni komórki wątroby przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki.

Stosowanie/Dawkowanie:
Zażywać jedną kapsułkę 2 razy dziennie podczas posiłku lub zaraz po posiłku, popijając wystarczającą ilością płynu. Nie rozgryzać.


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z nami poprzez www.strywald.pl lub pod adresem biuro@strywald.pl
Producenci
Słownik