AQUAFLEX WKŁADY DOPOCHWOWE DO ĆWICZEŃ MIĘŚNI POCHWY

Producent:SSL INTERANTIONAL PLC TUBITON HOUSE
Kod towaru:6985
Kolor:
Rozmiar:
Termin wysyłki: 
Ilość: Cena: 140.53 zł
kup teraz
Średnia ocen: 0.00
Dodaj opinię
tags_cloud:
Opis
Opakowanie:
1 sztuka.

Wskazania:
Stożki dopochwowe Aquaflex to klinicznie sprawdzone urządzenie, przeznaczone do ćwiczeń mięśni dna miednicy mniejszej (mięśnie Kegla).

Działanie:
Idealne do feedback'u sensorycznego, polegającego na uświadomieniu poprzez trening o aktywności struktur dna miednicy, które wpływają na proces trzymania moczu. System składa się z dwóch stożków oraz zestawu 4 ciężarków: 5g, 10g, 2x20g. Został zaprojektowany, aby pomóc poprawić napięcie mięśni dna miednicy. Aquaflex jest również doskonałym uzupełnieniem terapii za pomocą elektrostymulatorów iTouch Sure lub Elise. Może być stosowany także samodzielnie, bez elektrostymulacji. 70% przypadków wysiłkowego nietrzymania moczu można poprawić lub wyleczyć za pomocą Systemu Aquaflex. Aquaflex:
- przyjazny dla użytkownika sposób leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu,
- poprawa napięcia mięśni dna miednicy jako metoda zmniejszenia prawdopodobieństwa nieprawidłowej kontroli pęcherza moczowego,
- przygotowuje mięśnie dna miednicy do ciąży i porodu,
- stosowane na co dzień, daje widoczne efekty w 12-20 tygodni,
- prosty w użyciu.

Stosowanie/Dawkowanie:
1. Włóż do pochwy stożek Aquaflex w taki sam sposób jak tampon. Kiedy będzie w prawidłowym położeniu, stożka spowoduje samoczynny skurcz mięśni dna miednicy mniejszej (Kegla). Ten odruch ćwiczy i wzmacnia mięśnie dna miednicy.
2. Kiedy staną się one mocniejsze, będziesz mogła dodać więcej obciążników i zwiększyć czasu utrzymywania stożka w miejscu aplikacji, aż do około 20 minut dziennie.
3. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty w krótkim czasie, najlepiej korzystać z Aquaflex codziennie przez pierwsze osiem do dwunastu tygodni.
4. Jeśli nie można wykonywać codziennie, zazwyczaj należy stosować Aquaflex dłużej, aby osiągnąć cel. Jak w przypadku innych form aktywności fizycznej, ważne jest, aby dokonywać powolnego postępu w granicach, które są dla Ciebie odpowiednie.


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z nami poprzez www.strywald.pl lub pod adresem biuro@strywald.pl .
Producenci
Słownik