30-06-22

Bebilon 1 - mleko początkowe dla noworodków i niemowląt

Bebilon 1 Mleko poczatkowe 800g

Bebilon 1 Mleko początkowe 800g jest przeznaczone dla noworodków i niemowląt już od pierwszych chwil życia do około szóstego miesiąca, jeżeli nie są karmione piersią. To wysokiej jakości mleko modyfikowane bazujące na kompletnej formule odżywczej, która zaspokaja wszystkie potrzeby żywieniowe. Zawiera istotne dla rozwoju kwasy DHA - Omega 3. Powstało w wyniku ponad 40 lat badań nad naturalnym mlekiem matki.

Mleko początkowe Bebilon 1 w opakowaniu 800 gramów

Mleko początkowe Bebilon 1 marki NUTRICIA odpowiada na potrzeby rodziców niemowląt, które z jakichś względów nie mogą być w pełni karmione naturalnie. Inspiracją do jego powstania jest mleko matki, uznawane za najlepszy pokarm dla niemowląt. Jeżeli dziecko nie jest karmione piersią, mleko Bebilon 1, podobnie jak inne mleka początkowe dla niemowląt może stanowić jedyny pokarm zaspokajający wszystkie potrzeby żywieniowe dziecka aż do czasu włączenia elementów rozszerzających jego dietę.

Orientacyjna ilość przyjmowanego przez dziecko mleka Bebilon 1 zależna jest od wieku. Szacunkowe wartości i wskazówki dotyczące przygotowywania oraz przechowywania podane są na opakowaniu produktu. W razie wątpliwości stosowanie mleka początkowego należy skonsultować z lekarzem. Po szóstym miesiącu życia dziecka zalecenia wskazują na przejście na mleko następne, oznaczone numerem 2. Ma ono optymalny skład dla starszego niemowlęcia. Przejście na nowy typ mleka z produktu Bebilon 1 Mleko początkowe 800g powinno być stopniowe poprzez zmniejszenie ilości proszku Bebilon 1 i proporcjonalne zwiększanie Bebilon 2 w przygotowywanej mieszance.


Post dodany przez Anna_

Share

Ostatnio dodane

Kwasy tłuszczowe mega 3 w kapsułkach

Kwasy tłuszczowe mega 3 w kapsułkach to jeden z najbardziej popularnych suplementów na rynku. Zawierają one kw

Post dodany przez Anna_

Witamina C MSE matrix - wsparcie układu odpornościowego

Witamina C MSE matrix, 90 tabletek to doskonały preparat. Warto po niego sięgać i cieszyć się nim zawsze. Jako

Post dodany przez Anna_

LIDERIN na potencję - stań na wysokości zadania

Panowie chcą mieć dobrą potencję. Jest to ich skarb i zamierzają o siebie dbać. Co pomaga najlepiej? W aptekac

Post dodany przez Anna_
Loading...